Příběh začíná

Vzal jsem si modrookou holku ze Žďáru a tak jsem se sem přestěhoval. To by byl ale moc jednoduchý příběh, tak pokud vám to nestačilo, čtěte dál.

Jsem Honza Šedo, je mi 26 let a dneska jsem obdržel novou občanku, která je především jiná tím, že v ní narozdíl od té staré je trvalé bydliště Žďár nad Sázavou (krom toho teda že je to ta nová velikosti kreditky).

Žďár mně byl sympatický nejdřív díky tomu, že jsem tu prožil pěkné setkání mládeže v roce 2002. To setkání mi dalo příležitost využít můj zájem o počítače pro službu druhým. Doteď se tím živím.

V průběhu mého studia informatiky v Brně jsem potkal svojí nynější ženu. Poté co jsme se vzali, vyrazili jsme na zkušenou do Hamburku. To mi – mimo jiné – pomohlo si uvědomit, co je pro mě důležité v místě, kde bydlím. Po souboji srdce s pohodlností jsme se rozhodli, že chceme bydlet ve Žďáře nad Sázavou. Našli jsme si byt ve vznikající čtvrti Klafar. Zatím s výhledem na Zelenou horu z ložnice.

A teď jsem tu, v cizím městě, kde plánuju strávit velkou část – možná zbytek – svého života. O tom jak se mi tady daří aklimatizovat je tenhle blog. Krátké příspěvky a upozornění na nové články dávám taky na svojí stránku na Facebooku: facebook.com/VeZdare.